flag Судова влада України

Відбулася конференція «Моніторинг незалежності суддів — 2011»

11 листопада 2011, 13:28

 11 листопада 2011 року у приміщенні Верховного Суду України відбулася конференція «Моніторинг незалежності суддів — 2011».

На конференції були представлені результати моніторингу про стан незалежності суддів в Україні, проведеного у серпні-вересні поточного року.

Дослідження і конференція проводились Радою суддів України спільно з Центром суддівських студій в рамках проекту «Підтримка судової реформи в Україні» за сприяння Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.

«Незалежний суд є гарантією надійного захисту визначених Конституцією України соціальних цінностей та правопорядку в державі. Цю істину повинні розуміти представники всіх без винятку органів державної влади на Україну», — підкреслили учасники конференції.

У конференції взяли участь члени Ради суддів України та рад суддів спеціалізованих судів, керівництво Верховного, вищих спеціалізованих, а також апеляційних судів України, представники Вищої Ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Державної судової адміністрації України, Адміністрації Президента України, Міністерства юстиції України, науковці та представники громадських, у тому числі і міжнародних організацій.