flag Судова влада України

Голова ДСА України взяв участь у засіданні Ради суддів України

21 жовтня 2011, 12:31

 21 жовтня 2011 року у конференц-залі Верховного Суду України відбулося засідання Ради суддів України.

У засіданні взяли участь голова Ради суддів України Ярослав Романюк, заступник голови Ради суддів України Раїса Ханова, секретар Ради суддів України Тетяна Козир, члени Ради суддів та Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк.

Під час засідання, відповідно до Указу Президента України
від 8жовтня 2011 р. №970/2011, за дорученням Президента України, головою Ради суддів України Ярославом Романюком було вручено посвідчення до почесного звання України «Заслужений юрист України» та нагрудний знак : судді апеляційного суду Луганської області у відставці Васюковій Валентині Іванівні, судді Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у відставці Дячок Валентині Олексіївні, судді апеляційного суду Кіровоградської області у відставці Письменному Георгію Олексійовичу, начальникові управління організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України Сімановському Олександру Володимировичу.

Під час засідання було розглянуто питання про обрання членів палат Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (КДКА) Харківської області. За результатами розгляду Рада суддів України прийняла рішення обрати членами атестаційної палати КДКА Харківської області таких суддів:

- Олену Грошеву (суддя Апеляційного суду Харківської області);

- Світлану Шаренко (суддя Київського райсуду м. Харкова);

- Івана Жигалкіна (суддя Господарського суду Харківської області);

- Олену Ізовітову-Вакім (суддя Харківського окружного адміністративного суду).

У дисциплінарну палату КДКА Харківської області Рада суддів України обрала таких суддів:

- Аллу Буракову (суддя Господарського суду Харківської області);

- Руслана Мельникова (суддя Харківського окружного адміністративного суду).

Разом з тим, у порядку денному Ради суддів України було заплановано обрання членів від суддівського корпусу в КДКА Вінницької та Сумської областей. Але розгляд цих питань було перенесено у зв’язку з тим, що не прийшли рекомендації від судів адміністративної юстиції Сумської області, а також у зв’язку з тим, що в КДКА Вінницької області існує всього дві вакансії і в Ради суддів України немає даних щодо того, які юстиції представлені у складі КДКА Вінницької області.

Було прийнято рішення щодо отримання відповідних відомостей до КДКА Вінницької та Сумської областей і розглянути питання про обрання членів палат КДКА цих областей на наступному засіданні Ради суддів України.

У ході засідання, відповідно до порядку денного, також були розглянуті питання щодо звернення конференції суддів адміністративних судів України від 9 вересня 2011 року щодо забезпечення належного правового та соціального захисту суддів і працівників адміністративних судів України; соціального захисту сімей суддів, які загинули у зв’язку з виконанням службових обов’язків; затвердження орієнтовного плану роботи Ради суддів України до кінця 2011 року; заохочення суддів та інше.

Наступне засідання Ради суддів України відбудеться 18 листопада 2011 року.