flag Судова влада України

Організаційний комітет Другого турніру з міні-футболу серед судових установ із розіграшу Кубку «Феміди» запрошує до участі у змаганнях

15 жовтня 2011, 12:32

 Проведення турніру заплановано з 1 листопада до 15 грудня 2011 року у вівторок та четвер з 19 години (за необхідності у вихідні дні) на навчально-тренувальній базі «Футбольного клубу «Динамо» Київ» в Конча-Заспі (м. Київ, Столичне шосе, 45).

Попередня заявка на участь у турнірі командами усіх судових установ продається до Організаційного комітету до 24 жовтня 2011 року.

Для участі необхідно подати заявку (відскановану копію на електрону адресуyaroshenko@court.gov.ua) за формою, встановленою Положенням пропроведення спортивних змагань з міні-футболу серед працівників судових установ, що затверджене наказом Державної судової адміністрації України від 14 жовтня 2011 року № 152 (із зазначенням інформації про об’єднання з іншою судовою установою чи залучення гравців — працівників інших судових установ).Оригінал заявки та заявочний лист необхідно податидо 27 жовтня 2011 року (м. Київ, вул. Липська, 18/5, к.25).

Представники футбольних команд судових установ, які виявили бажання взяти участь в турнірі, запрошуються на збори та жеребкування, що відбудуться 28 жовтня 2011 року о 13:00 в приміщенні актової зали Державної судової адміністрації України за адресою: м. Київ, вул. Липська, 18/5.

Ознайомитися з документами, що регламентують організацію і проведення турніру, а також з новинами можна в рубриці Кубок «Феміди»на веб-порталі «Судова влада України» — http://court.gov.ua/smi/kub/ .

За додатковою інформацією звертатися до секретаря Організаційного комітету Ярошенка Сергія Миколайовича за тел. 277-76-56.