flag Судова влада України

Внесено зміни до Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції

24 червня 2011, 13:40

 24 червня 2011 року Рада суддів України на своєму засіданні внесла зміни до Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції.

Зокрема,зміни стосуються пункту 17 Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції від 25.03.2011р. №14, котрий доповнено абзацом такого змісту: «У разі відсутності помічника судді з причин хвороби, відпустки, відрядження виконання його обов’язків може бути покладено керівником апарату суду на іншого працівника апарату суду за погодженням зі суддею»; а також пункту 27 розділу VІІ «Прикінцеві положення» викладено в такій редакції: «Якщо помічник судді не згоден із продовженням перебування на державній  службі на час виконання суддею повноважень судді відповідного суду, йому може бути запропоновано іншу посаду в суді за наявності вакантних посад в апараті суду, або він підлягає звільненню з посади на підставі пункту 6 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України. За умови неможливості переведення працівника, за його згодою, на посаду помічника судді або іншу посаду в апараті суду, він підлягає звільненню на підставі пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України  з дотриманням вимог трудового законодавства.».

Як відомо, Положення про помічника судді суду загальної юрисдикції було затверджено рішенням Ради суддів України від 25 березня 2011 року            № 14.