flag Судова влада України

Внесено зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду

24 червня 2011, 12:41

 24 червня 2011 року Рада суддів України на своєму засіданні внесла зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

Зокрема, зміни торкнулись розподілу, точніше припинення розподілу справ конкретному судді,  якщо справи надійшли за три робочі дні до початку відпустки, якщо її тривалість становить менше чотирнадцяти календарних днів.

Також, до Положення про автоматизовану систему документообігу суду додано абзац про визначення особливостей розподілу судових справ зборами суддів: «у випадках виконання суддями іншої роботи, не пов’язаної із здійсненням правосуддя (узагальнення судової практики, аналізи стану здійснення судочинства)».

Відповідно до внесених змін повторний перерозподіл справ відбувається у разі припинення повноважень суді щодо здійснення ним правосуддя, звільнення його з посади судді або перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, тривалої тимчасової непрацездатності судді, головуючого судді (судді — доповідача), а також настання інших обставин, які унеможливлюють його участь у розгляді даної справи, що може мати наслідком порушення строку розгляду справи, передбаченого відповідним процесуальним законом.

Положення про автоматизовану систему документообігу суду затверджене рішенням № 30 Ради суддів України від 26 листопада 2010 року.