flag Судова влада України

ВККС відсторонила від посади 3 суддів

22 лютого 2016, 16:18

 22 лютого 2016 року на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України на підставі клопотання Генерального прокурора України прийнято рішення продовжити строк відсторонення від посади 3 суддям.

Так, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності Комісія продовжила на 1 місяць строк відсторонення:

 Вознюка Сергія Михайловича – від посади судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;

 Волкової Світлани Яківни – від посади судді Печерського районного суду міста Києва;

 Оберемка Владислава Олександровича – від посади судді Макарівського районного суду Київської області.

 Стосовно Левченка Анатолія Володимировича – судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області, та Лисенка Владислава Вікторовича – судді Києво-Святошинського районного суду Київської області, Комісія прийняла рішення відмовити у задоволенні клопотання Генеральному прокурору України про відсторонення їх від посади.

Довідково: Суддя Вознюк С.М.

Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року суддю Вознюка С.М. відсторонено від посади строком на два місяці, а рішеннями від 02 листопада, 30 листопада, 25 грудня 2015 року та 25 січня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Вознюк С.М. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної ухвали, якою звільнив засудженого за вчинення злочинів, один з яких є тяжким, від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі за станом здоров’я.

Суддя Волкова С.Я.

Рішенням Комісії від 02 жовтня 2015 року Волкову С.Я. було відсторонено від посади судді Печерського районного суду міста Києва строком на два місяці, а рішеннями від 30 листопада, 25 грудня 2015 року та 25 січня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Волкова С.Я обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами першою та другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудних рішень у кримінальних справах.

Суддя Оберемко В.О.

Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року суддю Оберемка В.О. відсторонено від посади судді Макарівського районного суду Київської області на два місяці, рішеннями Комісії від 02 листопада, 30 листопада, 25 грудня 2015 року та 25 січня 2016 року строк відсторонення продовжено на один місяць.

Суддя Оберемко В.О. обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 345, частиною четвертою статті 296 Кримінального кодексу України – погроза вбивством стосовно працівника правоохоронного органу, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося винятковим цинізмом.

Суддя Левченко А.В.

Суддя Левченко А.В. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної постанови про притягнення особи до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суддя Лисенко В.В.

Рішенням Комісії від 24 червня 2015 року Лисенка В.В. було відсторонено від посади судді строком на два місяці. Рішенням Комісії від 02 вересня 2015 року Лисенка В.В. відсторонено на один місяць, а рішеннями від 02 жовтня, 02 листопада, 30 листопада та 25 грудня 2015 року строк відсторонення продовжено на один місяць. Рішенням Комісії від 25 січня 2016 року у продовженні строку відсторонення Лисенка В.В. від посади судді було відмовлено.

Суддя Лисенко В.В. обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 375 Кримінального кодексу України, а саме у постановленні завідомо неправосудної постанови про притягнення особи до адміністративної відповідальності за статтею 1222 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За матеріалами прес-служба Комісії

 Прес-центр судової влади