flag Судова влада України

Справжня еліта держави: Суддя-снайпер презентував книгу про свій шлях "кіборга" у складі 93-ї бригади

14 березня 2016, 11:45

 12 березня в Харкові пройшла презентації книги "Військовий щоденник". Її автором став Олександр Мамалуй - суддя Господарського суду Харківської області, який добровільно пішов на фронт і став снайпером.

У складі 93-ї окремої механізованої бригади Олександр пройшов Авдіївку, Піски, Нетайлове і Первомайське. Був у самому пеклі, наголошують Патріоти України. Подробиці тих боїв і переживань знайшли відображення в книзі.

Як повідомляє IT Sector, актовий зал alma mater автора, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де пройшла презентація, був заповнений курсантами, військовими, цивільними активістами і звичайними громадянами. У заході абсолютно не було пафосу, зате були присутні тепла і дружня атмосфера, душевність, відкритість ...

"В этой книге не вся правда, но всё, что есть в книге – правда. Конечно, мы не все сказали в этой книге о войне. Мирному человеку и не нужно о ней все знать. Кто хочет знать о войне все, должен пойти на войну", - відзначив Олександр, який після мобілізації із зони АТО пішов служити Україні в лавах прикордонників. 

В планах автора - написати схожий щоденник і про службу прикордонників. Він також признається, що братиме участь і у наступній хвилі мобілізації в якості радника та має намір створити центр для підготовки офіцерів запасу. 

На презентації можна було придбати "Військовий щоденник" за 100 гривнів. Всі кошти автор передасть харківському військовому шпиталю. 

Уривки з книги судді Олександра Мамалуя читайте тут

Відео з презентації "Воєнного щоденика" дивіться тут

За матеріалами ЗМІ 

Прес-центр судової влади