flag Судова влада України

"Активіст", якому зламали носа у суді, проходив по "хуліганці" та "втручанні у діяльність судових органів"

18 березня 2016, 13:44

 У Приморському районному суді міста Одеси повідомили подробиці конфлікту, що стався між суддею та громадянином, який був присутній під час розгляду справи. У суді  зазначають, що конфлікт було спровоковано громадянами, які фігурували у кримінальній справі, що знаходилася на розгляді в суді, у якості обвинувачуваних, по статтях ч.3 ст.296 "Хуліганство" і  ч.1. ст.376 "Втручання у діяльність судових органів".

16 березня ці громадяни намагалися заблокувати у нарадчій кімнаті суддю Коваленка, який розглядав справу про визначення міри запобіжного заходу працівникам поліції міста Чорноморська по підозрі у злочинах, які передбачені ч.2 с.127 "катування", ч.2 ст.146 "незаконне позбавлення свободи чи викрадення людини", ч.3 ст.368 "отримання хабара",ч.3 ст. 371 "завідомо незаконне затримання чи арешт" КК України,  а 17 березня, ці ж громадяни були присутні на розгляді справи вже суддею Кичмаренко і всіляко перешкоджали його роботі. Вже після засідання, в коридорі суду, вказані громадяни почали всіляко принижувати, ображати та провокувати суддю.

         Таку поведінку судді та працівники Приморського районного суду розцінюють як грубий тиск з метою прийняття суддями необ"єктивних рішень і щодо співробітників поліції міста Чорноморська, і щодо громадян, які нападали на суддю.

Станом на 17 березня відповідні заяви про інциденти подані до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 17 березня в окремих ЗМІ з"явилася інформація про те, що в Одесі суддя  вдарив активіста по обличчю під час конфлікту, що спалахнув після слухання провадження про масові заворушення 2 травня 2014 року.

Прес-центр судової влади