flag Судова влада України

Дніпропетровський регіональний судовий форум

22 березня 2016, 09:36

 Асоціація правників України запрошує до участі у Дніпропетровському регіональному судовому форумі, який відбудеться 28 березня 2016 року у готелі Reikartz Дніпропетровськ (вул. Троїцька, 12A).

Це спеціалізований захід, який присвячено обговоренню проблематики судової реформи, перспектив та реалій конституційних гарантій незалежності суду, механізмів правомірного впливу на ефективність судової діяльності, галузевих змін та міжнародних судових процесів.

Організаторами виступають: Секція суддів АПУ, Асоціація розвитку суддівського самоврядування України та Рада суддів України.

Серед запрошених доповідачів та учасників заходу — провідні адвокати, юристи, представники спеціалізованих судів та судів загальної юрисдикції, державні діячі, вітчизняні науковці та ЗМІ.

Програмний координатор заходу: Володимир Кравчук, член Правління АПУ, президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України, суддя Львівського окружного адміністративного суду, член Конституційної Комісії.

Захід відбуватиметься за фінансової підтримки Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

Кількість місць учасників обмежена. Попередня реєстрація обов"язкова. Перевага в реєстрації надається суддям Дніпропетровського регіону. Організатори заходу залишають за собою право відмовити у реєстрації іншим учасникам у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua.  Контактна особа – Вікторія Доценко.

Прес-центр судової влади