flag Судова влада України

"Наслідки огульних звинувачень, які звідусіль лунають у бік суддів, є непоправними", – Валентина Сімоненко

29 березня 2016, 11:40

 За останні роки критика національної судової системи перетворилась на своєрідний тренд, до якого не звертався лише лінивий. Політики обернули законників на цапів-відбувайлів та радо переклали на них усі негаразди в країні.

Однак сьогодні все більше експертів наголошують на тому, що судочинство, як і будь-яка інша система, віддзеркалює процеси, що відбуваються у суспільстві. Відтак, засуджуючи володільців мантій, обвинувачам слід зважати на те, що кожен українець так чи інакше є причетним до здійснення правосуддя, а сама Феміда має людське обличчя з усіма недоліками та перевагами.

         Як бути суддею у буремні часи? Якими чисельниками слід вимірювати справедливість? На чому базується українське правосуддя та чим живуть володарі мантій поза судовими залами, читайте у новій рубриці «ЮГ» «Суддя – професія з людським обличчям».

Серію інтерв’ю відкрила голова Ради суддів України Валентина Сімоненко, яка розповіла про те, над чим досі не замислювались завзяті реформатори.

Про те, чому з професії йдуть найкращі, а також як "пережити" судову реформу, в інтерв'ю "Юридичній газеті" розповіла Валентина Сімоненко.

Інтерв'ю з Головою Ради суддів України читайте тут

Прес-центр судової влади