flag Судова влада України

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики підтримав подання про затримання і арешт одеського судді

30 березня 2016, 15:57

 Комітет Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя підтримав подання про згоду на затримання та арешт одеського судді. Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Олександр Черненко, передають ЗМІ. "Щойно на засіданні комітету з питань правової політики і правосуддя підтримали подання про згоду на затримання та ареш одеського судді-стрілка Олексія Бурана. Слово за ВР", - написав він.

Раніше НАБУ планувало просити у ВР позбавити недоторканності суддю-стрілка з одеського суду. Вже сьогодні, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький невідкладно направив до Верховної Ради України та Голови Верховного Суду подання про надання згоди на затримання, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою одеського судді, який 29 березня відкрив стрілянину по детективах Антикорупційного бюро та антикорупційних прокурорах. 

Учора в Одесі відбулось документування факту отримання суддею Малиновського районного суду м.Одеси неправомірної вигоди у розмірі 500 тис. гривень за винесення потрібного рішення у цивільній справі про стягнення боргу. Уже сьогодні подання Антикорупційного прокурора розглянуто та підтримано Верховним Судом України та 19 із 20 народних депутатів профільного комітету Верховної Ради.

Наразі вирішується питання правової кваліфікації інших дій судді.

За матеріалами ЗМІ

Прес-центр судової влади