flag Судова влада України

Рішення № 67 від 23.12.2011 щодо визначення та затвердження Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

23 грудня  2011 року                                                                                    м. Київ

         Р І Ш Е Н Н Я 

         № 67

           Заслухавши та обговоривши інформацію голови Ради суддів України Романюка Я.М., щодо визначення та затвердження Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень  та відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розгляду справ Верховним Судом України», частини третьої статті 3 Закону України «Про доступ до судових рішень», частини п’ятої статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України  від 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

вирішила: 

          1. Інформацію голови Ради суддів України Романюка Я.М. взяти до відома.

          2. Звернутись до Верховного Суду України, вищих спеціалізованих судів України, рад суддів відповідних судів з пропозицією визначити Перелік судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень та скерувати такий перелік пропозицій до Державної судової адміністрації України до 01 лютого 2012 року.

           3. Доручити Державній судовій адміністрації України узагальнити пропозиції  Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів України рад суддів відповідних судів щодо Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень.

         Організувати і провести засідання круглого столу з залученням представників громадських організацій, представників адвокатури та ЗМІ для напрацювання проекту Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень.

           Проект Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень подати на затвердження Раді суддів України.

           Голова  

 

Ради суддів України

 

 

  

Я. Романюк