flag Судова влада України

Рішення № 85 від 21.12.2012 щодо внесення змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду

 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

21 грудня 2012 року                                                                           м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я 

№ 85

    Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Канигіної Г. В. про звернення Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р.І. щодо внесення змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року № 30, погодженого Державною судовою адміністрацією України 26 листопада 2010 року (із змінами), (далі — Положення про автоматизовану систему документообігу суду) та звернення голови апеляційного суду Житомирської області Котіка В.П. щодо роз’яснення застосування пункту 3.1.6. Положення про автоматизовану систему документообігу суду, відповідно до статті 113, частини п’ятої статті 127  Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня    2010 року,  Рада суддів України

в и р і ш и л а:

  1. Інформацію члена Ради суддів України Канигіної Г. В. узяти до відома.

  2. Внести зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, додаток 1.

  3. Відкласти на наступне засідання Ради суддів України розгляд звернення Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р.І. в частині удосконалення деяких норм Положення про автоматизовану систему документообігу суду під час реєстрації вхідної кореспонденції.

  4. Роз’яснити, що пункт 3.1.6. Положення про автоматизовану систему документообігу суду не суперечить вимогам частини 3 статті 35 Кримінального процесуального кодексу України.

  5. Доручити Державній судовій адміністрації України розмістити на офіційному веб-порталі судової влади України та надіслати судам загальної юрисдикції для використання в роботі зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

Голова Ради суддів України                                                 Я. М. Романюк