flag Судова влада України

Рішення № 35 від 09.07.2012 про фактичне навантаження суддів у 2011 році та хід виконання рішення Х позачергового з’їзду суддів України стосовно підготовки пропозицій щодо законодавчого визначення норм навантаження на одного суддю

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

09 липня 2012 року                                                                             м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я 

№ 35

    Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про фактичне навантаження суддів у 2011 році та хід виконання рішення Х позачергового з’їзду суддів України стосовно підготовки пропозицій щодо законодавчого визначення норм навантаження на одного суддю, відповідно до частини 5 статті 127, частини 6 статті 122 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

  1. Інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про фактичне навантаження суддів у 2011 році та хід виконання рішення Х позачергового з’їзду суддів України стосовно підготовки пропозицій щодо законодавчого визначення норм навантаження на одного суддю взяти до відома.

  2. Скерувати проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо дисциплінарної відповідальності суддів) (додаток 1) для обговорення та надання пропозицій до рад суддів загальних, адміністративних та господарських судів.

  3. Державній судовій адміністрації України вжити заходів щодо фінансування робіт, пов’язаних з встановленням середнього та критичного  медично-соціального показника навантаження на одного суддю.

 

Заступник голови Ради суддів України                                                                Р.Ф. Ханова