flag Судова влада України

Рішення № 40 від 09.07.2012 про проекти Концепції інформаційної стратегії діяльності Ради суддів України та Концепції комунікації судової влади України

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

09 липня 2012 року                                                                            м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 40

     Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Алєєвої І.В. про проекти Концепції інформаційної стратегії діяльності Ради суддів України та Концепції комунікації судової влади України, відповідно до статті 113, частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з`їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

     1. Інформацію члена Ради суддів України Алєєвої І.В. про проекти Концепції інформаційної стратегії діяльності Ради суддів України та Концепції комунікації судової влади України взяти до відома.

     2. Продовжити співпрацю Ради суддів України з Центром суддівських студій в рамках українсько-швейцарського проекту «Підтримка судової реформи в Україні» та з Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: справедливе правосуддя» з метою реалізації заходів вдосконалення комунікаційної діяльності судової влади.

     3. Доопрацьовані проекти Концепції інформаційної стратегії діяльності Ради суддів України та Концепції комунікації судової влади України, з урахуванням пропозицій до них, винести на засідання Ради суддів України у жовтні 2012 року.

       Заступник Голови

       Ради суддів України                                                               Р. Ф. Ханова