flag Судова влада України

Рішення № 46 від 29.08.2012 про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо удосконалення положення про статус працівників апарату суду)

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

29 серпня 2012 року                                                                             м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 46

    Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р. Ф. про проект Закону України  «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо удосконалення положення про статус працівників апарату суду), відповідно до статті 113, частини п’ятої статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого  Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

   1. Інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р. Ф. про проект Закону України  «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо удосконалення положення про статус працівників апарату суду) узяти до відома.

    2. Підтримати проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо удосконалення положення про статус працівників апарату суду), який вноситься народними депутатами України Воропаєвим Ю. М. та Шпеновим Д. Ю., запропонувавши відобразити в ньому посади працівників апаратів територіальних управлінь та центрального апарату Державної судової адміністрації України.

   3. Звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням привести у відповідність до діючого законодавства України зміст Постанови Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2012 року № 740 «Про віднесення посад, які займали особи з числа колишніх державних службовців, до відповідних груп та підгруп посад державної служби, передбачених Законом України «Про державну службу», в частині найменування судів та посад.

Голова

Ради суддів України                                                                   Я. М. Романюк