flag Судова влада України

Рішення № 86 від 21.12.2012 щодо внесення змін до Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень

 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

21 грудня 2012 року                                                                            м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 86

   Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р. І. щодо внесення змін до Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень, відповідно до частини 5 статті 127, підпункту першого пункту 15 розділу XIII «Перехідних положень» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року,  Рада суддів України

в и р і ш и л а: 

   1. Інформацію Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р. І. щодо внесення змін до Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень взяти до відома.

   2. Схвалити в цілому проект Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень.

   3. Доручити Державній судовій адміністрації України звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Єдину базу даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень» від 05 січня 2011 року № 5 (додаток 1).

Голова

Ради суддів України                                               Я. М. Романюк