flag Судова влада України

Рішення № 28 від 09.08.2010 щодо конференції

 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

09 серпня 2010 року                                                                  м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я  

№ 28 

          Законом України «Про судоустрій та статус суддів» від 07.07.2010  № 2453-VI (далі Закон), передбачено інший порядок формування органів суддівського самоврядування у тому числі і Ради суддів України.

          Крім того, Законом заборонено обрання до складу відповідних рад суддів та Ради суддів України суддів, які займають адміністративні посади в судах та секретарів судових палат.

          Спілкування голів апеляційних судів між собою є актуальним та корисним для правильної організації роботи судів, підвищення навиків управління, обміну досвідом. Саме таке спілкування відбувалося під час виконання головами апеляційних судів обов’язків члена Ради суддів України.

          В зв’язку зі змінами в законодавстві та відсутністю такої форми спілкування, виникає необхідність у створенні нової форми спілкування голів апеляційних судів. Такою організаційною формою може стати постійно діюча конференція голів апеляційних судів України, яка може проводитись один раз на півроку у м. Києві або за бажанням учасників конференції у будь-якому іншому місті України.

          Участь у конференції не передбачає членства та сплати членських внесків.

         Пропозиції з приводу організації, проведення та висвітлення кола питань конференції, прошу надсилати на електронну адресу: e-mail vig@scourt.gov.uaтел./факс (044) 253-98-06.

          Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Гуменюка В.І. щодо створення постійно діючої конференції голів апеляційних судів України, відповідно до статті 113, частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого V з’їздом  суддів України 24.10.2002, Рада суддів України вирішила:

            інформацію узяти до відома.

 

Заступник голови

Ради суддів України                                                             В.І. Гуменюк