flag Судова влада України

Рішення РСУ № 9 від 25.01.2013 про звернення суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду м. Києва в порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку зі змінами, затвердженими наказом Державної судової а

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

25 січня 2013 року                                                                  м. Київ 

Р І Ш Е Н Н Я

№ 9

   Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Канигіної Г.В. про звернення суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду м. Києва в порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв’язку зі змінами, затвердженими наказом Державної судової адміністрації України від 29 вересня 2012 року № 111 та внесеними до Інструкції з діловодства в апеляційному загальному суді, і звернення голови Львівського окружного адміністративного суду щодо застосування штрих-коду на судових рішеннях, відповідно до частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

    1. Інформацію члена Ради суддів України Канигіної Г.В. узяти до відома.

   2. Погодитись з колективами судів апеляційного суду міста Києва та Львівського окружного адміністративного суду щодо наявності умов порушення таємниці нарадчої кімнати та покладання на суддів обов’язків, не пов’язаних з безпосереднім здійсненням ними правосуддя в приписах Інструкції з діловодства в апеляційному загальному суді, Інструкції з діловодства в місцевому загальному суді та Інструкції з діловодства в апеляційних та місцевих адміністративних судах.

   3. Зобов’язати Державну судову адміністрацію України негайно привести у відповідність до норм процесуального законодавства Інструкцію з діловодства в апеляційному загальному суді, затверджену наказом Державної судової адміністрації України від 6 січня 2006 року № 1 (зі змінами), Інструкцію з діловодства в місцевому загальному суді, затверджену наказом Державної судової адміністрації України від 27 червня 2006 року № 68 (зі змінами), Інструкцію з діловодства в апеляційних та місцевих адміністративних судах, затверджену наказом Державної судової адміністрації України від 5 грудня 2006 року № 155 (зі змінами).

    4. Створити робочу групу у складі: заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф., секретаря Ради суддів України Козир Т. П., члена Ради суддів України Гвоздика П.О., якій доручити спільно з Державною судовою адміністрацією України вивчити нормативно-правові акти Державної судової адміністрації України на предмет відповідності законодавству України щодо судоустрою та статусу суддів.

Голова

Ради суддів України                                                                   Я. М. Романюк