flag Судова влада України

Рішення РСУ № 1 від від 25.01.2013 про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо зміцнення гарантій незалежності суддів)

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

      25 січня 2013 року                                                                                  м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 1

     Заслухавши та обговоривши інформацію голови Ради суддів України Романюка Я.М. про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо зміцнення гарантій незалежності суддів), відповідно до   статті 47, частини п’ятої статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а:

    1.  Погодити проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо зміцнення гарантій незалежності суддів), (додаток 1).

    2. Звернутися до Кабінету Міністрів України, народних депутатів України – членів Комітету з питань верховенства права та правосуддя, як суб’єктів законодавчої ініціативи, з пропозицією підтримати та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (щодо зміцнення гарантій незалежності суддів).

Голова

Ради суддів України                                                                   Я. М. Романюк