flag Судова влада України

Рішення РСУ № 5 від від 25.01.2013 щодо стану діяльності та перспектив розвитку Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда»

 Версія для друку

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

25 січня 2013 року                                                                              м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я 

№ 5

       Заслухавши та обговоривши інформацію директора Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» щодо стану діяльності та перспектив розвитку Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда», відповідно до статті 113, частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а: 

    1. Інформацію директора Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» Волкова С.В. щодо стану діяльності та перспектив розвитку Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» взяти до відома.

   2. Зобов’язати Голову Державної судової адміністрації України Кирилюка Р.І. та директора Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» Волкова С.В. не пізніше ніж за 5 днів до наступного засідання Ради суддів України представити до Ради суддів України бізнес план з порятунку та розвитку Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда».

   3. Зобов’язати Голову Державної судової адміністрації України Кирилюка Р.І. та директора Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» Волкова С.В. вжити невідкладних заходів щодо співпраці з Вищою кваліфікаційною комісією суддів України та Національною школою суддів України на предмет організації на базі Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» регіональних семінарів та навчань суддів та працівників апаратів судів.

   4. Звернутися до Рахункової палати України з клопотанням про перевірку фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» та надання відповідного висновку.

  5. Звернути увагу Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р.І. та директора Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» Волкова С.В. на недопустимість відчуження нерухомого майна Державного підприємства «Санаторно-курортний лікувальний центр «Феміда» без погодження з судовою владою України в особі з’їзду суддів України.

Голова Ради суддівУкраїни                                                        Я.М. Романюк