flag Судова влада України

Рішення № 5 від 26.03.2010 щодо погодження призначення Шкурлатовської Г.І. на посаду начальника територіального управління державної судової адміністрації в Івано-Франківській області

 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

26 березня 2010 року                                                                    м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 5 

       Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Державної судової адміністрації України Балаклицького І.І. щодо погодження призначення Шкурлатовської Г.І. на посаду начальника територіального управління державної судової адміністрації в Івано-Франківській області, відповідно до Закону України “Про судоустрій України” та Положення про Раду суддів України, затвердженого V з’їздом суддів України від 24 жовтня 2002 року, з метою поліпшення організації діяльності судової системи, подальшого забезпечення належних умов діяльності судів загальної юрисдикції, кваліфікаційних комісій суддів, органів суддівського самоврядування, відповідно до статей 102, 103, частини п’ятої статті 116, частини другої статті 128 Закону України «Про судоустрій України» Рада Суддів України вирішила:

           1. Інформацію узяти до відома.

          2. Доручити комітету Ради суддів України з питань забезпечення контролю за організацією діяльності судів, діяльністю державної судової адміністрації та кадрових питань вивчити дане питання та внести на розгляд чергового засідання Ради суддів України.

 

        Заступник голови

        Ради суддів України                                                        В.І. Гуменюк