flag Судова влада України

Рішення РСУ № 10 від 08.02.2013 про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення здійснення фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів»

 Версія для друку

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

8 лютого 2013 року                                                                             м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 10

   Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення здійснення фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів», відповідно до частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року,  Рада суддів України

в и р і ш и л а:

   1. Інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення здійснення фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів» узяти до відома.

   2. Погодити із зауваженнями (додаток 1)  проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення здійснення фінансового контролю та урегулювання конфлікту інтересів».

Голова

Ради суддів України                                                                     Я. М. Романюк