flag Судова влада України

Рішення РСУ № 15 від 19.04.2013 про звернення суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим у порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» стосовно безпідставного внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розс

 
 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

19 квітня 2013 року                                                                                  м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я 

№ 15

        Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України  Арсірія Р.О. про звернення суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим у порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» стосовно безпідставного внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно суддів за заявами громадян, які не згодні з прийнятими процесуальними рішеннями при розгляді справ за їх участю, відповідно до частини третьої статті 47, частини п’ятої статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України

в и р і ш и л а: 

  1. Інформацію члена Ради суддів України Арсірія Р.О. про звернення суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим у порядку статті 47 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» стосовно безпідставного внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно суддів за заявами громадян, які не згодні з прийнятими процесуальними рішеннями при розгляді справ за їх участю, взяти до відома.
  2. Звернутися до рад суддів адміністративних та господарських судів з пропозицією стосовно надання висновків щодо питань, порушених у зверненні суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим.
  3. Звернутися до в.о. Голови Верховного Суду України  Романюка Я.М. з проханням доручити Судовій палаті у кримінальних справах Верховного Суду України вивчити питання та висловити правову позицію щодо внесення та виключення відомостей із Єдиного реєстру досудових розслідувань відносно суддів за заявами громадян, які не згодні з прийнятими процесуальними рішеннями при розгляді справ за їх участю.
  4. Доручити Державній судовій адміністрації України надіслати звернення суддів Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим головам місцевих, апеляційних та вищих спеціалізованих судів для обговорення ситуації в цих судах стосовно питань, порушених у зверненні та наданням Раді суддів України узагальнених пропозицій з цього питання.
  5. Поінформувати колектив суддів Євпаторійського міського суду            Автономної Республіки Крим про результати розгляду звернення.

         

        Голова

Ради суддів України                                                                 В. В. Онопенко