flag Судова влада України

Рішення РСУ № 22 від 21.02.2013 про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо фінансування судової влади)»

 

 

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5,
тел. (044) 277-76-29, факс: (044) 277-76-30

21 лютого 2013 року                                                                          м. Київ

Р І Ш Е Н Н Я

№ 22

   Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Ради суддів України Ханової Р.Ф. про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо фінансування судової влади)», відповідно до статті 113, частини п’ятої статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України 

в и р і ш и л а:

  1.  Погодити проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо фінансування судової влади)» з врахуванням зауважень, висловлених членами Ради суддів України (додаток 1).

   2.  Звернутися до Кабінету Міністрів України, народних депутатів України – членів Комітету з питань верховенства права та правосуддя, як суб’єктів законодавчої ініціативи, з пропозицією підтримати та внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо фінансування судової влади)».

   3.  Доручити голові Ради суддів України Романюку Я.М. поінформувати з’їзд суддів про вжиті Радою суддів України заходи з питань покращення фінансування судової влади.

Голова

Ради суддів України                                                                    Я. М. Романюк